Instalacje LPG

Ceny instalacji gazowych z usługą montażu rozpoczynają się już od 1700 zł. Łatwo policzyć, że inwestycja szybko się zwróci. Instalacja LPG zdecydowanie obniża koszty transportu. Wciąż rosnące koszty benzyny przekonują nawet największych sceptyków do montażu instalacji LPG. W naszym serwisie montujemy instalacje gazowe do wszystkich marek samochodów, firm takich jak BRC, STAG, Prins, AG Centrum oraz KME. Instalacje gazowe są montowane w taki sposób, by każdy jej element znalazł się w dobrze zaplanowanym miejscu. Dzięki temu uzyskujemy efekt zamontowanej fabrycznie instalacji LPG.

Jako nieliczni zajmujemy się montażem i regulacją miksera gazowego BLOS. Serwisujemy instalacje wielu producentów, posiadamy autoryzację firm: BRC, KME, AG Centrum, AC, Agis, Zavoli i innych.

prinslogomale
Zavoli-logo140x105logo-lpgbb300x225

Każdy montaż zakończony jest analizą spalin i kalibracją. Następnie wykonywana jest mapa gazu, dzięki której parametry ustawień instalacji LPG ściśle pokrywają się z mapą benzyny i nie zakłócają fabrycznych nastawień sterownika.

Do naszej oferty należą także wszelkie prace związane z usprawnieniami i naprawami instalacji gazowych, takie jak:

  • regulacja pracy układu lpg,
  • kalibracja instalacji gazowej,
  • okresowe i gwarancyjne przeglądy instalacji lpg,
  • wykonywanie mapy paliwa na drodze,
  • diagnostyka usterek instalacji lpg,
  • naprawa komponentów instalacji gazowej,
  • wymiana komponentów instalacji gazowej.

 

Rezerwacja terminu montażu instalacji gazowej:

Po zarezerwowaniu terminu montażu instalacji gazowej, w ciągu 2 dni roboczych czekamy na wpłatę zadatku w wysokości 300 zł osobiście w serwisie lub przelewem na podany poniżej numer konta:

Eco Tech, 02 1140 2004 0000 3802 4812 4965

Wpłacona kwota zostanie odjęta od ceny instalacji w dniu montażu. Zadatek w przypadku płatności ratalnych zostaje zwrócony w dniu montażu. W przypadku braku płatności rezerwacja zostaje wykreślona.